REFERENCE

Zde si můžete přečíst zkušenosti našich dosavadních hostů o které se podělili buď s námi nebo vložili své zkušenosti na servery Booking.cz, e-Chalupy.cz, Google.com apod.

Upřímně děkujeme všem našim hostům za sdílení svých zkušeností s pobytem v naší rodinné chaloupce. Moc nás to nabíjí a pomáhá nám to ke splnění našeho snu a Vám to třeba pomůže při rozhodování, kde strávit svou dovolenou. My se na Vás již těšíme... Šupíci :-)

Upozornění: Všechny recenze jsou zcela nezávislé a psané pouze přímo našimi hosty! Recenze proto také najdete na serveru e-chalupy.cz, Seznam.cz, nebo Google.  

Chalupa nádherná, příroda a okolí také překrásné, vše v pořádku. Moc děkujeme za vše!
100 % - Tomáš Hanzal s rodinou

Krásná chalupa na klidném místě. Vybavení super, komunikace s majiteli perfektní.
100 % - Martin Janata s přáteli

Dobrý den, ještě jednou moc děkujeme za ubytování na Vaší chalupě. Je úžasná.  Obdivovali jsme jak kamna, tak i ostatní doplňky chalupy. Přejeme další spokojené hosty a třeba zase někdy... až se zatouláme na Šumavu, je tam fakt krásně. Lukáš a Zuzana Vávrovi
100 % - Lukáš a Zuzana Vávrovi s rodinou a přáteli

Ubytování bylo úžasné. Vše potřebné k dispozici. Příroda úchvatná.
100 % - Klára Říhová s rodinou

Moc jsme si užily pobyt v krásné chalupě, všechno perfektní. Elena s rodinou.
100 % - Elena Kindlová s rodinou

Měli jsme možnost strávit 6 dní na Šumavě. Lokalita Arnoštov je v zimním období překrásná. Chalupa je v soukromí a krásné přírodě. Ideální na vycházky. Popřípadě na známé lokality na Šumavě je vše cca do 1 hodiny autem. Ubytování čisté a pohodlné, poskytuje veškerý komfort. Opravdu nám nic nechybělo. Komunikace s majitelem také bezproblémová. Rádi se vrátíme a velmi doporučujeme!
100 % - Karolína Gec s rodinou

Všechno bylo perfektní. Není opravdu co vytknout, naše očekávání se vyplnila na 110 %. Je to velmi útulné místo se skvělou atmosférou.
100 % - Jan Riesz s rodinou

Komunikace s majitelem: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Poloha objektu: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Vybavení objektu: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Čistota: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Celkový dojem: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
100 % - Klaudia Teichman s rodinou

Stylové ubytování, absolutní klid a možnost ubytování se psem. Kvalitní vybavení, vše je útulně a stylově zařízeno. Výborní majitelé, doporučuji!
100 % - Martin Liber s přáteli

Moderní, krásná a vybavená chalupa, příjemný majitel.
100 % - Aleš Růžička s firmou

Krásně zařízená chalupa v klidném prostředí, která potěší, jak rodiny s dětmi, tak i partu dospěláků. Vybavení chalupy je nadstandardní, velmi útulné. Mnoho možností pro děti, pěkná zahrada s dětským hřištěm a s terasou. Rádi se sem vrátíme.
100 % - Daniela Michajlecová s rodinou a přáteli

Stylová chalupa na pohodovém místě bez přímých sousedů. Útulné zařízený interiér, ve které nám nic nechybělo. Okolí na procházky a v tomto období i na houby. Komunikace s majitelem byla rychlá a bezproblémová. I vzhledem k historickým souvislostem nás tato lokalita skutečně oslovila.
96 % - Romana Zmeková rodinou a přáteli

Chalupa "U Šupíků" je nádherná chaloupka v okouzlujícím prostředí Šumavy. Nachází se v naprostém klidu - ideální pro odpočinek. Chaloupka je vybavena vším potřebným, vybavení je stylové, kvalitní a velmi útulné. Pan majitel je příjemný a vstřícný. Všem doporučujeme a těšíme se snad na někdy příště. :-)
100 % - Nikola Bieleszová s rodinou

Moc se nám líbilo, děkujeme! (recenze z Booking.com)
Komunikace s majitelem: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Poloha objektu: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Vybavení objektu: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Čistota: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Celkový dojem: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
100 % - Tomáš Staněk s rodinou

Dobrý den, Radime a Danielo,
také moc děkujeme za zprostředkování příjemného pobytu ve Vaší krásné a dokonale vybavené chalupě, opravdu tam nechybělo vůbec nic k naší spokojenosti ;-). Rádi se k vám na Šumavu vrátíme a doporučíme Vaši chalupu i našim přátelům a známým.
100 % - Hana Voborská s rodinou

Chalupu velice doporučuji, zejména rodinám s dětmi. Nachází se v naprostém klidu, je vybavena vším, co byste mohli potřebovat. Kuchyně je naprosto bezchybná, potěší zejména kulinářské nadšence. Estetika interiéru je dotažena do detailu. Už 8 let jezdíme každý rok 6 dospělích a 4 děti plus 2 psi na chalupy po celé ČR, a musím říct, že pobyt U Šupíku byl zcela výjimečný. Majitelé jsou komunikativní a velmi ochotní. Moc děkujeme a budeme se těšit někdy příště!!!!
100 % - Petra Dokládalová s rodinou

Naprosto úžasné vše! Majitelé strašně příjemní lidé, nechybí zde vůbec nic! Od kuchyně až po ložnice vše dokonale vybaveno. Nejlepší je spaní na peci
100 % - Andy Zemanová s rodinou

Nádherná dovolená v tichu a klidu šumavské přírody. Chata je neskutečně stylově zařízená do posledního detailu, hodí vás to o několik desítek let zpět do doby, kdy lidé žili v harmonii s přírodou a okolním světem, dobou bez internetu a rušivých elementů (wifi s přenosným routerem mají, nicméně nám se omylem povedlo resetovat router a rozhodli jsme se být do konce pobytu na internetovém detoxu, protože zde není moc signál, ani data vám nepomůžou), takže vzít knihu sebou a užít si pohodu na peci nebo můžete využít širokou nabídku aktivit co majitelé zapůjčují, šachy, knihy, časopisy, luk, vzduchovka, badminton, ping pong, gril, pro děti skluzavka, houpačky, trampolína, pro dospělé hamaka. Majitelé oba moc příjemní lidé, na uvítanou vás čeká domácí med, plecháček a kapsle do kávovaru, s tím, že si můžete půjčit i něco ze spíže, když pochybí. Objeli jsme hodně míst v ČR a tohle byla ta topka, ráj na zemi! A v okolí spousta míst k navštívení, Hluboká, Český Krumlov, Lipno, Prachatice, po cestě zpět jsme zvládli i Třeboň.
100 % - Marta Okáníková s rodinou

Úžasné místo k prožití dovolené. Božský ničím nerušený klid. Vřele doporučuji všem, kdo si chtějí odpočinout od běžného ruchu města a perfektně vyčistit hlavu. K relaxaci je tato luxusní chalupa přímo stvořená. Venkovní posezení, gril, ping pong, badminton a jiné aktivity... nechybí ani Hamaka, ve které se krásně relaxuje a pozoruje obloha. :-) Chalupa sama o sobě je krásné a vkusné stavení, které zcela zapadá do okolní přírody. Vevnitř plně vybavená k pobytu i celoročnímu bydlení. Je zde dokonce i pračka se sušičkou a myčka. Navíc majitelé velmi příjemní, milí a ochotní lidé. Dá se s nimi na všem domluvit. Já za naši rodinu moc děkuji za umožnění pobytu v takovém prostředí. A nezbývá než jen a jen doporučit těm, kdo hledají opravdový klid a alespoň na chvíli souznění s přírodou. ♥️♥️

100 % - Jana Jakubcová s rodinou


Chalupa U Šupíků nám poskytla příjemné ubytování s dokonalým zázemím pro celou rodinu a naše přátele. Ochotní majitelé a nádherná krajina, opravdu se nám zde moc líbilo. Vřele doporučujeme.
100 % - Martin Šafránek s rodinou a přáteli

 Rien à redire. Perdu un peu dans les forêts, lieu super pour ceux qui aiment la tranquillité et la nature. Je le recommande.
(Přeloženo Googlem) Nádhera, žádné stížnosti. Chalupa ztracená v lesích, skvělé místo pro ty, kteří milují klid a přírodu. Doporučuji.
100 % - louis Wurtzbourger s rodinou

Vše dokonalé!  (recenze z Booking.com)
Komunikace s majitelem: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Poloha objektu: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Vybavení objektu: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Čistota: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Celkový dojem: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
100 % - Jan Strejcovký s rodinou

Krásná chalupa v klidném a ničím nerušeném prostředí Šumavy. Příjemný pan majitel, bezproblémová domluva. Velkou předností je plně vybavená kuchyně, včetně myčky a pračky se sušičkou, a také nabídka aktivit pro volný čas: šipky, stolní tenis, střelba. Nejvíce TOP je však ležení na peci.
100 % - Mirka Jeřábková s přáteli

Chalupa je naprosto dokonalá, není co vytknout. Je vidět, že majitelé ji zařídili primárně pro sebe, proto je zde všechno, co člověk potřebuje, navíc ve vysoké kvalitě. Okolí chalupy je krásné. S rodinou jsme si pobyt moc užili, především ping pong měl velký úspěch. :-) Vřele doporučuji.
100 % - Helena Šimková s rodinou

Senzační ubytování v nádherné čisté voňavé, a především vyhřáté chalupě na klidném šumavském místě. Čekalo nás překvapení, plecháček s fotkou chalupy a kávové kapsle a domácí med. Nádherná pec, která se nejvíc líbila především dětem. Komfortní matrace, na kterých se krásně spalo a odpočívalo. Majitel příjemný a vstřícný. Vše na 100 %, není co vytknout. Moc děkujeme!
100 % - Martina Řezáčová s rodinou

Příjemné, moderní, a přesto tradičně pojaté ubytování, čisté a vkusně zařízené... Vyhřátá pec po našem příjezdu. :) Kvalitní matrace v milých pokojíčcích, ale i na peci, jejíž výhřevnost je velkolepá. :) Rádi se zase někdy vrátíme, protože prostředí je úžasné... Děkujeme!
100 % - Marie Maxová s rodinou a přáteli

Pobyt v této chalupě se nám moc líbil, chalupa je nově zrekonstruovaná, plně vybavená. To samé kuchyň, najdete zde vše, co potřebuje, včetně myčky. V horním patře se nacházejí tři ložnice. V přízemí jsme si nejvíce oblíbili čtení na peci. Chalupa je na samém konci vesnice a odtud to je jen kousíček do krásného lesa. Opravdu jsme si pobyt užili.
100 % - Veronika Smolová

Chalupu jsme vybírali podle společenské místnosti tak, aby si každý našel své místo, což splnilo naše očekávání. Jednoduchá a prakticky vybavená kuchyň, čisté prostory, pohodlné matrace, dostatek dřeva do krbu, zateplená chalupa po našem příjezdu. Kombinace moderny s tradičními prvky dělalo toto místo originálnějším. Každý výhled z okna byl dech beroucí, nádherná příroda, klidné okolí, možnost parkování a bezproblémová dostupnost. Jako parta lidí s odlišnými zájmy jsme si každý v okolí přišel na své. Přátelský a vstřícný přístup majitelů, kteří svou práci dělají s nadšením a pro spokojenost svých hostů. Děkujeme.
100 % - Lenka Kolaříková s přáteli

Vše bylo 100 %! Super plné vybavení kuchyně vč. myčky a pračky. 2x WC vč. sprch. Vše precizní a čistota. Rustikální, ale přitom plně moderní. Možnost sportovního vyžití i v chalupě, šipky, ping pong, potoky, rybníček hned vedle chalupy, turistické stezky atd.
100 % - Michal Čizík s rodinou

Krásná chalupa, příjemný pan majitel, profesionální přístup. Veškeré vybavení nové, funkční. Stylová pec, na které se báječně odpočívá. Mohu za celou rodinu doporučit, byli jsme se vším spokojeni a přijedeme určitě znovu! Děkujeme.
100 % - rodina Gabrielova

Pohádková chaloupka! Naprosto senzační ubytování na klidném místě na Šumavě. Majitelé byli velmi vstřícní, ubytování bylo čisté, nové, kuchyň plně vybavena, navíc při příjezdu nás čekala příjemně vytopená chaloupka. Na ubytování oceňuji hlavně pec, komfortní matrace postelí, podlahové topení a prostorné pokoje. Nikdy mě nebavilo mytí nádobí více než v této chaloupce, od dřezu je nádherný výhled. :-) Ubytování je přizpůsobeno i malým dětem. Původně bylo v plánu každý den popojíždět na výlety po okolí, ale plně jsme si vystačili s procházkami kolem chalupy. Místo je ideální pro ty, kdo mají rádi samotu a procházky, při kterých nikoho nepotkáte. Komunikace s majiteli byla naprosto bezproblémová a rádi se budeme na toto místo vracet.
100 % - Šárka Hulínská s rodinou a přáteli

Prakticky vybavená chalupa v tradičním stylu přesto s moderními prvky. Na uvítanou nás čekaly domácí buchty, sklenice medu a roztopená pec :-) Ideální místo k odpočinku za každého počasí. Můžete celý den chodit po krásném okolí a téměř nikoho nepotkáte nebo si zalézt za pec, nalít si sklenku a otevřít si knihu. V noci absolutní klid a ničím nerušený spánek. Doporučujeme pro všechny, kteří chtějí utéct z města/od lidí/od práce.
100 % - Martin Minařík