REFERENCE

Zde si můžete přečíst zkušenosti našich dosavadních hostů o které se podělili buď s námi nebo vložili své zkušenosti na servery Booking.cz, e-Chalupy.cz, Google.com apod.

Upřímně děkujeme všem našim hostům za sdílení svých zkušeností s pobytem v naší rodinné chaloupce. Moc nás to nabíjí a pomáhá nám to ke splnění našeho snu a Vám to třeba pomůže při rozhodování, kde strávit svou dovolenou. My se na Vás již těšíme... Šupíci :-)

Upozornění: Všechny recenze jsou zcela nezávislé a psané pouze přímo našimi hosty! Recenze proto také najdete na serveru e-chalupy.cz, Seznam.cz, nebo Google.  

Nádherná, stylová chalupa. Realita odpovídá fotkám. Bylo nás 7 a vešli jsme se v pohodě, vejde se i více lidí. Vybavení na vysoké úrovni. Komunikace s majitelem skvělá. Teď bude těžké si něco pronajmout a překonat úroveň této chalupy.
100 % - Michaela Vencovská s rodinou

Pobyt ve Vaší chalupě jsme si všichni moc užili. Místo je krásné a klidné, zároveň s dobrou dostupností, v dojezdové vzdálenosti do jedné hodiny je spoustu zajímavostí, které jsme navštívili. Co se týče vybavení chalupy, bylo tam vše, co bychom mohli během týdenního pobytu potřebovat. Mnoho věcí, co jsme si vezli s sebou, jsme tak vůbec vozit nemuseli. Pokoje jsou prostorné, vešlo by se tam i více úložných prostor, které by se dali využít na vybalení věcí. Pro pobyt na jaře, s tak nádherným počasím jaké jsme měli my, však byli úložné prostory dostačující. Určitě bychom se chtěli na toto krásné místo někdy vrátit. Mějte se krásně a ještě jednou děkujeme, že poskytujete Vaší krásnou chalupu k ubytování.
100 % - Michaela Havlíková s rodinou a přáteli

Krásná pohádková chaloupka na místě, kde lišky dávají dobrou noc :o)
V útulné chaloupce nás potěšilo veškeré základní (až nadstandardní) vybavení kuchyně, včetně automat. kávovaru, nádobí i trvanlivých potravin, takže pokud něco zapomenete, nemusíte hned sedat do auta (bez kterého se tu úplně neobejdete). Dále v chaloupce najdete knihy ke čtení, časopisy, deskové a karetní hry, i něco na malovaní :o)  Pokud se vám nebude z chaloupky chtít ven, můžete odpočívat na peci (teď v zimě to bylo naprosto úžasné, ale i v létě to bude mít jistě kouzlo), hrát ping pong, šipky, více jsme toho za pár dní ani nestihli.  Pod chaloupkou protéká potůček, přes cestu je rybník, výhled na sousedovy koně. Těšíme se, až si toho všeho užijeme jednou i v létě. Šepot lesa, zpěv ptáčků, zurkot potůčku, možná kvákání žab a cvrkot cvrčků? Kdoví :o)  Také je třeba počítat s tím, že je v těsné blízkosti vojenský újezd Boletice, do kterého je zákaz vstupu, který se nejspíš dá nějak vyřešit, ale my to na pár dní neřešili. Možností kam jít, zajet na kole, nebo popojet autem je dle vlastního výběru celá řada.  Pokud ale toužíte po ruchu a lidech, tak to není místo pro vás, nebo si musíte zajet někam dále do města, kam tedy musíte i na nákup. Přímo v Arnoštově není obchod, ani hospůdka, která by mohla někomu také chybět. Arnoštov je pro ty, kteří hledají klid, pohodu a odpočinek od lidí. Místních "starousedlíků" je tu pár, ale velmi milých, s čímž jsme se za roky co jezdíme po různých horách a chaloupkách, ještě nesetkali. Majitelé pečují o svoji chaloupku opravdu s láskou. My jsme se setkali s panem majitelem, se kterým byla již předem velmi pohodová domluva, s čímkoliv se na něj můžete obrátit a bude se snažit poradit či pomoci.  Dostali jsme i malou (pro mne velmi potěšující) pozornost, ale více už prozrazovat ani nechci, protože kdo se rozhodne pro tuto pohádkovou chaloupku, určitě bude také mile překvapen a posoudí sám :o)
98 % - Pavla Hanková s rodinou a přáteli

Nádherná chaloupka v krásném prostředí.Našim dětem se nejvíce líbilo na peci.Pan majitel  prima člověk není co vytknout!
100 % - Jarmila Krejčová s rodinou a přáteli

Velmi krásné místo s dokonalou chaloupkou. Vřele všem doporučuji. Majitel velice fajn člověk a i domluva s nim. Určitě se vrátíme.
100 % - Dmytro Haluščenko s přáteli

Chata naprosto dokonalá. S majiteli komunikace zcela v pořádku. Lokalita chalupy záleží, kdo co od pobytu čeká a kam má namířeno na výlety.
100 % - Martina Vašíčková s přáteli

Na chalupě U Šupíků jsme se spolužáky ze základky strávili nádherných pět dnů. Ocenili jsme klid, pohodlí i vybavení. Čím jsme starší, tím jsme náročnější. Proto bude skutečně těžké zajistit ubytování na naše příští setkání na jiném místě, které bude tak komfortní. Prostě chalupa je parádním místem pro odpočinek, besedování i kuchtění.  Je škoda, že nejbližší turistické stezky jsou trochu mimo, ale pro toho, kdo hledá klid a nevadí mu občas jít na procházku i po louce nebo neznačené lesní cestě (či málo používané silničce), je místo rájem na zemi.
98 % - Libor Sedláček s přáteli

Nádherná chalupa v krásném prostředí na konci světa. Chalupa citlivě a vkusně zrekonstruována, vstřícný majitel. Ten klid tam je neuvěřitelný. Rádi se někdy vrátíme.
100 % - Martin Braun s přáteli

Skvělé místo pro dovolenou, nádherná chalupa, na samotě, perfektně vybavená, pohodlné spaní, vstřícnost majitelů k nezaplacení, velmi doporučujeme.
100 % - Karolína Kváčová s rodinou a přáteli

S rodinou jsme zde pobyli týden s musím napsat, že neexistuje věc, která by se dala vytknout. Od komunikace s majitelem až po komfort ubytování, vše naprostá spokojenost. Do takových míst se díky nejen poloze a pohodlí, ale i díky právě celkové komunikaci a ochotě, musíte rádi vracet. A my tak také rádi v budoucnu uděláme!! Toto ubytování můžeme vřele doporučit.
100 % - František Roub s rodinou

Nadstandardní komunikace. Fotky odpovídaly realitě. Pěkně nachystané jak vevnitř tak venku. Čisto. Postel v nejmenším pokojíčku je trochu menší - ideální pro mladé a zamilované. :-) Klidná lokalita, což přináší jako důsledek, že pokud chcete něco nakoupit, jít na jídlo, nebo na výlet, musíte vždy sednout do auta. Na kolo prima, přestože z jedné strany je "nepřístupný" vojensky prostor, stale dost pěkných cest v lesích na vyřádění v okolí. Z vybavení nic nechybělo, ani jsme vše nestihli využít, dobré místo pro děti. Hlavně super pračka, oplocená zahrada, wifi lepší než očekávaná. ;-) Vodafone bez signálu, což je problém asi půlky Šumavy. :D

96 % - Jan Matuška s rodinou a přáteli


Byli jsme zde s partou kamarádů na prodloužený víkend a byli jsme naprosto spokojeni. Krásné a klidné místo, chalupa velice prostorná a čistá. Vše bylo na 100% včetně vstřícnosti pana majitele. Přeji jen samé spokojené zákazníky, jako jsme byli my.
100 % - Karel Dufek s přáteli


Byli jsme zde již podruhé a určitě se ještě vrátíme. Nádherná plně vybavená chata v srdci šumavské přírody, majitelé moc příjemní vstřícní lidé. Je to srdeční záležitost.

100 % - Marta Okáníková s rodinou


S rodinou jsme zde strávili prodloužený víkend a moc jsme si ho užili. Krásná, velice stylově zrekonstruovaná chalupa v rustikálním stylu, která Vás zcela okouzlí. Dominantou jsou nádherná kachlová kamna s funkčním ložem, kzeré svádí k lenošení. Chalupa je maximálně vybavená a stojí na velmi klidném místě. Večer jsme si užívali to neskutečné ticho, žádná auta nebo jakýkoliv zvuk civilizace, prostě nádhera.

100 % - Tomáš Hanzal s rodinou

Krásná chalupa na klidném místě. Vybavení super, komunikace s majiteli perfektní.
100 % - Martin Janata s přáteli

Dobrý den, ještě jednou moc děkujeme za ubytování na Vaší chalupě. Je úžasná.  Obdivovali jsme jak kamna, tak i ostatní doplňky chalupy. Přejeme další spokojené hosty a třeba zase někdy... až se zatouláme na Šumavu, je tam fakt krásně. Lukáš a Zuzana Vávrovi
100 % - Lukáš a Zuzana Vávrovi s rodinou a přáteli

Ubytování bylo úžasné. Vše potřebné k dispozici. Příroda úchvatná.
100 % - Klára Říhová s rodinou

Moc jsme si užily pobyt v krásné chalupě, všechno perfektní. Elena s rodinou.
100 % - Elena Kindlová s rodinou

Měli jsme možnost strávit 6 dní na Šumavě. Lokalita Arnoštov je v zimním období překrásná. Chalupa je v soukromí a krásné přírodě. Ideální na vycházky. Popřípadě na známé lokality na Šumavě je vše cca do 1 hodiny autem. Ubytování čisté a pohodlné, poskytuje veškerý komfort. Opravdu nám nic nechybělo. Komunikace s majitelem také bezproblémová. Rádi se vrátíme a velmi doporučujeme!
100 % - Karolína Gec s rodinou

Všechno bylo perfektní. Není opravdu co vytknout, naše očekávání se vyplnila na 110 %. Je to velmi útulné místo se skvělou atmosférou.
100 % - Jan Riesz s rodinou

Komunikace s majitelem: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Poloha objektu: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Vybavení objektu: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Čistota: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Celkový dojem: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
100 % - Klaudia Teichman s rodinou

Stylové ubytování, absolutní klid a možnost ubytování se psem. Kvalitní vybavení, vše je útulně a stylově zařízeno. Výborní majitelé, doporučuji!
100 % - Martin Liber s přáteli

Moderní, krásná a vybavená chalupa, příjemný majitel.
100 % - Aleš Růžička s firmou

Krásně zařízená chalupa v klidném prostředí, která potěší, jak rodiny s dětmi, tak i partu dospěláků. Vybavení chalupy je nadstandardní, velmi útulné. Mnoho možností pro děti, pěkná zahrada s dětským hřištěm a s terasou. Rádi se sem vrátíme.
100 % - Daniela Michajlecová s rodinou a přáteli

Stylová chalupa na pohodovém místě bez přímých sousedů. Útulné zařízený interiér, ve které nám nic nechybělo. Okolí na procházky a v tomto období i na houby. Komunikace s majitelem byla rychlá a bezproblémová. I vzhledem k historickým souvislostem nás tato lokalita skutečně oslovila.
96 % - Romana Zmeková rodinou a přáteli

Chalupa "U Šupíků" je nádherná chaloupka v okouzlujícím prostředí Šumavy. Nachází se v naprostém klidu - ideální pro odpočinek. Chaloupka je vybavena vším potřebným, vybavení je stylové, kvalitní a velmi útulné. Pan majitel je příjemný a vstřícný. Všem doporučujeme a těšíme se snad na někdy příště. :-)
100 % - Nikola Bieleszová s rodinou

Moc se nám líbilo, děkujeme! (recenze z Booking.com)
Komunikace s majitelem: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Poloha objektu: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Vybavení objektu: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Čistota: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Celkový dojem: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
100 % - Tomáš Staněk s rodinou

Dobrý den, Radime a Danielo,
také moc děkujeme za zprostředkování příjemného pobytu ve Vaší krásné a dokonale vybavené chalupě, opravdu tam nechybělo vůbec nic k naší spokojenosti ;-). Rádi se k vám na Šumavu vrátíme a doporučíme Vaši chalupu i našim přátelům a známým.
100 % - Hana Voborská s rodinou

Chalupu velice doporučuji, zejména rodinám s dětmi. Nachází se v naprostém klidu, je vybavena vším, co byste mohli potřebovat. Kuchyně je naprosto bezchybná, potěší zejména kulinářské nadšence. Estetika interiéru je dotažena do detailu. Už 8 let jezdíme každý rok 6 dospělích a 4 děti plus 2 psi na chalupy po celé ČR, a musím říct, že pobyt U Šupíku byl zcela výjimečný. Majitelé jsou komunikativní a velmi ochotní. Moc děkujeme a budeme se těšit někdy příště!!!!
100 % - Petra Dokládalová s rodinou

Naprosto úžasné vše! Majitelé strašně příjemní lidé, nechybí zde vůbec nic! Od kuchyně až po ložnice vše dokonale vybaveno. Nejlepší je spaní na peci
100 % - Andy Zemanová s rodinou

Nádherná dovolená v tichu a klidu šumavské přírody. Chata je neskutečně stylově zařízená do posledního detailu, hodí vás to o několik desítek let zpět do doby, kdy lidé žili v harmonii s přírodou a okolním světem, dobou bez internetu a rušivých elementů (wifi s přenosným routerem mají, nicméně nám se omylem povedlo resetovat router a rozhodli jsme se být do konce pobytu na internetovém detoxu, protože zde není moc signál, ani data vám nepomůžou), takže vzít knihu sebou a užít si pohodu na peci nebo můžete využít širokou nabídku aktivit co majitelé zapůjčují, šachy, knihy, časopisy, luk, vzduchovka, badminton, ping pong, gril, pro děti skluzavka, houpačky, trampolína, pro dospělé hamaka. Majitelé oba moc příjemní lidé, na uvítanou vás čeká domácí med, plecháček a kapsle do kávovaru, s tím, že si můžete půjčit i něco ze spíže, když pochybí. Objeli jsme hodně míst v ČR a tohle byla ta topka, ráj na zemi! A v okolí spousta míst k navštívení, Hluboká, Český Krumlov, Lipno, Prachatice, po cestě zpět jsme zvládli i Třeboň.
100 % - Marta Okáníková s rodinou

Úžasné místo k prožití dovolené. Božský ničím nerušený klid. Vřele doporučuji všem, kdo si chtějí odpočinout od běžného ruchu města a perfektně vyčistit hlavu. K relaxaci je tato luxusní chalupa přímo stvořená. Venkovní posezení, gril, ping pong, badminton a jiné aktivity... nechybí ani Hamaka, ve které se krásně relaxuje a pozoruje obloha. :-) Chalupa sama o sobě je krásné a vkusné stavení, které zcela zapadá do okolní přírody. Vevnitř plně vybavená k pobytu i celoročnímu bydlení. Je zde dokonce i pračka se sušičkou a myčka. Navíc majitelé velmi příjemní, milí a ochotní lidé. Dá se s nimi na všem domluvit. Já za naši rodinu moc děkuji za umožnění pobytu v takovém prostředí. A nezbývá než jen a jen doporučit těm, kdo hledají opravdový klid a alespoň na chvíli souznění s přírodou. ♥️♥️

100 % - Jana Jakubcová s rodinou


Chalupa U Šupíků nám poskytla příjemné ubytování s dokonalým zázemím pro celou rodinu a naše přátele. Ochotní majitelé a nádherná krajina, opravdu se nám zde moc líbilo. Vřele doporučujeme.
100 % - Martin Šafránek s rodinou a přáteli

 Rien à redire. Perdu un peu dans les forêts, lieu super pour ceux qui aiment la tranquillité et la nature. Je le recommande.
(Přeloženo Googlem) Nádhera, žádné stížnosti. Chalupa ztracená v lesích, skvělé místo pro ty, kteří milují klid a přírodu. Doporučuji.
100 % - louis Wurtzbourger s rodinou

Vše dokonalé!  (recenze z Booking.com)
Komunikace s majitelem: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Poloha objektu: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Vybavení objektu: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Čistota: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
Celkový dojem: HvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdikaHvzdika100 %
100 % - Jan Strejcovký s rodinou

Krásná chalupa v klidném a ničím nerušeném prostředí Šumavy. Příjemný pan majitel, bezproblémová domluva. Velkou předností je plně vybavená kuchyně, včetně myčky a pračky se sušičkou, a také nabídka aktivit pro volný čas: šipky, stolní tenis, střelba. Nejvíce TOP je však ležení na peci.
100 % - Mirka Jeřábková s přáteli

Chalupa je naprosto dokonalá, není co vytknout. Je vidět, že majitelé ji zařídili primárně pro sebe, proto je zde všechno, co člověk potřebuje, navíc ve vysoké kvalitě. Okolí chalupy je krásné. S rodinou jsme si pobyt moc užili, především ping pong měl velký úspěch. :-) Vřele doporučuji.
100 % - Helena Šimková s rodinou

Senzační ubytování v nádherné čisté voňavé, a především vyhřáté chalupě na klidném šumavském místě. Čekalo nás překvapení, plecháček s fotkou chalupy a kávové kapsle a domácí med. Nádherná pec, která se nejvíc líbila především dětem. Komfortní matrace, na kterých se krásně spalo a odpočívalo. Majitel příjemný a vstřícný. Vše na 100 %, není co vytknout. Moc děkujeme!
100 % - Martina Řezáčová s rodinou

Příjemné, moderní, a přesto tradičně pojaté ubytování, čisté a vkusně zařízené... Vyhřátá pec po našem příjezdu. :) Kvalitní matrace v milých pokojíčcích, ale i na peci, jejíž výhřevnost je velkolepá. :) Rádi se zase někdy vrátíme, protože prostředí je úžasné... Děkujeme!
100 % - Marie Maxová s rodinou a přáteli

Pobyt v této chalupě se nám moc líbil, chalupa je nově zrekonstruovaná, plně vybavená. To samé kuchyň, najdete zde vše, co potřebuje, včetně myčky. V horním patře se nacházejí tři ložnice. V přízemí jsme si nejvíce oblíbili čtení na peci. Chalupa je na samém konci vesnice a odtud to je jen kousíček do krásného lesa. Opravdu jsme si pobyt užili.
100 % - Veronika Smolová

Chalupu jsme vybírali podle společenské místnosti tak, aby si každý našel své místo, což splnilo naše očekávání. Jednoduchá a prakticky vybavená kuchyň, čisté prostory, pohodlné matrace, dostatek dřeva do krbu, zateplená chalupa po našem příjezdu. Kombinace moderny s tradičními prvky dělalo toto místo originálnějším. Každý výhled z okna byl dech beroucí, nádherná příroda, klidné okolí, možnost parkování a bezproblémová dostupnost. Jako parta lidí s odlišnými zájmy jsme si každý v okolí přišel na své. Přátelský a vstřícný přístup majitelů, kteří svou práci dělají s nadšením a pro spokojenost svých hostů. Děkujeme.
100 % - Lenka Kolaříková s přáteli

Vše bylo 100 %! Super plné vybavení kuchyně vč. myčky a pračky. 2x WC vč. sprch. Vše precizní a čistota. Rustikální, ale přitom plně moderní. Možnost sportovního vyžití i v chalupě, šipky, ping pong, potoky, rybníček hned vedle chalupy, turistické stezky atd.
100 % - Michal Čizík s rodinou

Krásná chalupa, příjemný pan majitel, profesionální přístup. Veškeré vybavení nové, funkční. Stylová pec, na které se báječně odpočívá. Mohu za celou rodinu doporučit, byli jsme se vším spokojeni a přijedeme určitě znovu! Děkujeme.
100 % - rodina Gabrielova

Pohádková chaloupka! Naprosto senzační ubytování na klidném místě na Šumavě. Majitelé byli velmi vstřícní, ubytování bylo čisté, nové, kuchyň plně vybavena, navíc při příjezdu nás čekala příjemně vytopená chaloupka. Na ubytování oceňuji hlavně pec, komfortní matrace postelí, podlahové topení a prostorné pokoje. Nikdy mě nebavilo mytí nádobí více než v této chaloupce, od dřezu je nádherný výhled. :-) Ubytování je přizpůsobeno i malým dětem. Původně bylo v plánu každý den popojíždět na výlety po okolí, ale plně jsme si vystačili s procházkami kolem chalupy. Místo je ideální pro ty, kdo mají rádi samotu a procházky, při kterých nikoho nepotkáte. Komunikace s majiteli byla naprosto bezproblémová a rádi se budeme na toto místo vracet.
100 % - Šárka Hulínská s rodinou a přáteli

Prakticky vybavená chalupa v tradičním stylu přesto s moderními prvky. Na uvítanou nás čekaly domácí buchty, sklenice medu a roztopená pec :-) Ideální místo k odpočinku za každého počasí. Můžete celý den chodit po krásném okolí a téměř nikoho nepotkáte nebo si zalézt za pec, nalít si sklenku a otevřít si knihu. V noci absolutní klid a ničím nerušený spánek. Doporučujeme pro všechny, kteří chtějí utéct z města/od lidí/od práce.
100 % - Martin Minařík