Co u nás najdete?

Doufáme, že u nás najdete skutečně vše potřebné, abyste si Vaši dovolenou užili opravdu naplno. Sami chalupu plně a aktivně využíváme a nic nám zde nechybí, tak věříme, že budete spokojeni i vy.

 

KOMFORT A POHODLÍ

Budete se u nás cítit jako v pohádce

Naši rodinnou šumavskou chaloupku nejen pronajímáme, ale především také velmi rádi využíváme, takže jsme ji rekonstruovali a vybavili opravdu srdcem. Nabízíme Vám tak skutečně komfortní ubytování na Šumavě.


KUCHYNĚ

Plně vybavená kuchyně

Sklokeramická varná deska, pečící trouba, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, automatický kávovar - zrnková káva (De'Longhi), toastovač, pračka se sušičkou a žehlička.


VYBAVENÍ PRO SPORT A ZÁBAVU

Kompletní vybavení pro sport a zábavu

K dispozici budete mít vybavené fitness pro udržení Vaší kondice.  A také mnoho dalšího vybavení jako jsou houpačky, pískoviště, vzduchovka s terčem, tenisové rakety (kurt 5 km), badmintonové rakety, luk a šípy s terčem, fotbalový míč, petanque a v případě nepříznivého počasí pak také krytý stůl na stolní tenis, šipky a herna pro děti.  


 

OHNIŠTĚ & GRIL

Venkovní ohniště s grilem

U chalupy je k dispozici zastřešená terasa s posezením a venkovním topidlem pro chladné večery a k tomu navíc přenosné ohniště a gril.


TV

TV s plochou obrazovkou (100 cm)

Televize s více než 100 programy (T-Mobile TV + Apple TV)


FREE Wi-Fi

Zdarma pro volné použití

I v zapomenuté části na Šumavy najdete připojení k internetu. Pouze nečekejte tu nejvyšší rychlost a 100% kvalitu. Nezapomeňte, jste na dovolené a na Šumavě... :-)